Tibbiyot fakultetida amaliy mashg’ulot
Universitetimizning Tibbiyot fakultetida nazariy bilimlar amaliy mashg‘ulotlar bilan mustahkamlanmoqda!
UBS universitetining tibbiyot fakulteti talabalari zamonaviy jihozlangan laboratoriyalarda ilg‘or texnologiyalar yordamida o‘quv jarayoniga chuqurroq kirib bormoqdalar. Ular darsda olgan bilimlarini real holatlarda qo‘llash imkoniyatiga ega bo‘lib, malakali va tajribali mutaxassis bo‘lish yo‘lida dadil qadam tashlamoqdalar.
Maqsadimiz – talabalarga nazariy bilim bilan birga amaliy ko‘nikmalarni ham o‘rgatish, ularni kelajakdagi kasbiy faoliyatlariga puxta tayyorlashdir.

Practical Training at the Faculty of Medicine - Uobs
At the Faculty of Medicine of our university, theoretical knowledge is being reinforced with practical exercises!
UBS university’s medical faculty students are getting deeper into the learning process with state-of-the-art equipment in well-equipped laboratories. They now have the opportunity to apply the knowledge they gain in class to real-life situations, taking a step forward in their path to becoming skilled and qualified professionals.
Our goal is to teach students both theoretical knowledge and practical skills, preparing them for their future professional lives.